VB.NET Developer with German - MedTech

Job description


do 120 PLN/h netto B2B

do ok. 14 000 PLN/msc brutto UoP


Tech Stack:

ASP.NET lub ASP.NET Core Razor Pages, VB.NET, C#, Microsoft Access, MS SQL Server Express, SQL Server Compact Edition, MS Visual Studio


Zobacz, co o pracy w VM.PL mają do powiedzenia nasi pracownicy! Obejrzyj naszą playlistę na YouTubie.

Możesz również sprawdzić, jak się włamać na Facebooka swojego szefa, bo o tym zrobiliśmy nasz meetup online ;)


Nasz klient, Ergosoft, to kameralna, renomowana niemiecka firma z siedzibą w Mannheim, z ponad 20-letnim doświadczeniem. Dostarcza produkt zupełnie odmieniający komfort pracy specjalistom z zakresu psychologii, psychiatrii, neurologi oraz z klinik i instytutów.


Projekt polega na rozwoju oprogramowania do zarządzania gabinetem i prowadzenia księgowości PsychoDAT i AMBO, które ułatwia codzienną pracę psychoterapeutów, neurologów i psychiatrów na terenie całych Niemiec.

System PsychoDat zawiera wielę modułów zarządzających wspierających specjalistów w prowadzeniu gabinetu lekarskiego. Obejmuje on kalendarz, planery, administrację dokumentacją medyczną i protokołami, księgowość oraz współpracę z instytucjami.


Najpierw będziesz brał udział w przepisaniu aplikacji w technologii VB.NET oraz ASP.NET, po przepisaniu zostaniesz włączony w pracę nad zupełnie nowym produktem firmy.

Requirements


  • Doświadczenie z ASP.NET i/lub VB.NET, MS SQL
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2

Nice to have:


  • doświadczenie w rozwijaniu podobnych aplikacji
  • doświadczenie z ASP.NET Core Razor Pages