Technical Documentation Specialist (BOM/3D)

Opis oferty

Nasz partner, Tef-dokumentation GmbH,  od 1998 roku zajmuje się tworzeniem i hostingiem portali B2B do obsługi posprzedażowej i sprzedaży.

Wykorzystujemy wewnętrznie opracowane moduły do dystrybucji części zamiennych, które możemy indywidualnie skonfigurować dla naszych klientów. Dostosowujemy standardowe moduły do wymagań klienta, aby zapewnić optymalną integrację procesów klienta i nawiązaną komunikację z dealerami.

Do nowego oddziału we Wrocławiu poszukujemy:

Specjalistę ds. Dokumentacji Technicznej  ze znajomością j. niemieckiego (B1+)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Lekcje językowe
  • Elastyczny czas pracy
  • Niezależna praca nad ambitnymi projektami o wysokim stopniu odpowiedzialności osobistej
  • Nowoczesne miejsce pracy w odnoszącym sukcesy przedsiębiorstwie
  • Wyjazdy szkoleniowe do Niemiec (Ravensburg)
  • Przyjazny zespół, który zawsze jest po  twojej stronie
  • Lekcje językowe i dodatkowe benefity

Zakres Zadań:

  • Przetwarzanie BOM za pomocą MS-Excel i wewnętrznych programów administracyjnych.
  • Przygotowanie danych 3D dla naszych grafików
  • Przeniesienie gotowej grafiki do systemu katalogowego
  • Drobne zmiany w istniejącej grafice za pomocą programu Adobe Illustrator.

Wymagania

Kwalifikacje i umiejętności:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (B1+) – WARUNEK KONIECZNY
  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe, najlepiej jako kreślarz lub inny pokrewny zawód techniczny
  • Doświadczenie zawodowe (2+ lat)
  • Dobra znajomość Microsoft Excel do zarządzania wielopoziomowej struktury produktów (BOM)
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
  • Wyobraźnia przestrzenna do obrabiania i dostosowywania rysunków technicznych