Senior SAP ERP Consultant

Job description

SYSTEMA zapewnia klientom pełen zakres doradztwa IT w zakresie produkcji, aby lepiej obsługiwać procesy zachodzące w przedsiębiorstwie.

Do naszego wrocławskiego biura (w samym centrum miasta!) szukamy Senior SAP ERP Consultant, który będą wspierał team z Niemiec.

Partnerem VM.PL jest SYSTEMA - firma, która od ponad 20 lat automatyzuje produkcję m.in. fabryk czołowych producentów półprzewodników. Spokojnie, nie wymagamy, abyś się na tym znał.

Twoje zadania:

  • Udział w dużych i kompleksowych projektach SAP ERP w Polsce i UE, w międzynarodowym środowisku
  • Utrzymywanie kontaktu z klientami korzystającymi z SAP ERP
  • Udzielanie eksperckich rad i realizacja szkoleń dla klientów
  • Uczestnictwo w innowacjach związanych z Internetem Rzeczy (IoT) i sztuczną inteligencją (AI) bazujących na SAP Leonardo

Co oferujemy?

  • wynagrodzenie 90-140 PLN netto/h
  • podróże służbowe do malowniczego Drezna/Regensburga (wdrożenie na start + delegacje)
  • praca odbywa się w biurze VM.PL na ul Kościuszki 82 (skrzyżowanie z Dworcową) z możliwością pracy zdalnej i elastycznymi godzinami pracy
  • podpisujemy taki typ umowy, który wolisz
  • nowoczesne miejsce pracy w centrum miasta
  • NAUKĘ JĘZYKÓW JESZCZE PRZED STARTEM TWOJEGO ZATRUDNIENIA
  • i wszystkie benefity wypisane na grafice powyżej!

Requirements

Kogo szukamy?

  • Osoby posiadającej jedną z następujących certyfikacji: PM/PP/MM/QM
  • Min. 4 lat doświadczenia z implementacją SAP, z uwzględnieniem analizy wymagań, projektowania rozwiązań i konfiguracji systemu
  • Specjalisty z praktyczną znajomością procesów biznesowych w ww. obszarze
  • Komunikatywnej osoby, otwartej na nowe relacje biznesowe
  • Kogoś, kto umie analizować i przemyślanie rozwiązywać problemy
  • Osoby gotowej do podróży służbowych z płynnym angielskim chęcią do nauki niemieckiego

Pytania?

Pisz lub aplikuj!

O NAS

VM.PL wybił się ponad dekadę temu jako producent oprogramowania dla branży edukacyjnej i wydawniczej, ale 2 lata temu wypłynęliśmy na szerokie wody nearshoringu i z sukcesem pracujemy dla klientów zagranicznych z takich branż jak motoryzacja, e-commerce albo półprzewodniki, rozszerzając swoje kompetencje o kolejne technologie.

Jak najbardziej oferujemy standard korpo-benefitowy; home office, multisporty, ubezpieczenia, lekcje językowe (eng i de), xbox, imprezy, grille, meetupy, szkolenia.

Nasi developerzy cenią sobie szczególnie bezstresowy klimat oraz niekorporacyjną atmosferę. Dużym atutem jest również pełna transparentność, a także realne możliwości wpływu na zasady funkcjonowania firmy oraz prowadzonych projektów. Najogólniej rzecz biorąc, lubimy tu pracować i mamy możliwość wprowadzania zmian w firmie przy których każdemu się pracuje jeszcze lepiej. W vm.pl nie lubimy nadgodzin i cenimy równowagę pomiędzy pracą, a życiem prywatnym. Zachowanie balansu pomiędzy tymi dwiema sferami życia jest dla nas bardzo ważne.