JEE Developer with German (Mid / Senior)

Opis oferty


Poszukujemy Java/JEE Developerów ze znajomością j. niemieckiego (min. B1)


 • 10-23 tys. netto + VAT (B2B)
 • Stack: JEE, Hibernate / JPA, JSF, PHP, Maven, Git, Jenkins, ETL tools, Scrum, Jira, confluence, BPEL/BPM.
  Klient docenia doświadczenie w programowaniu objektowym w JEE na serwerze aplikacji typu jBoss albo Websphere, oraz dobrą znajomość relacyjnych serwerów danych (idealnie IBM DB2


OPIS PROJEKTU:

 • System ERP dla bankowości (decyzje kredytowe), 
 • Projekt dla klienta z Monachium (przewidziana delegacja na rozpoczęcie projektu, do wyboru 2X po dwa tygodnie albo dwa miesiące) 
 • W projekcie jest ciągle wdrażany update tech stacka. do końca tego roku powinny być bardziej nowoczesne technologie
 • Praca odbywa się w biurze Vm.pl na ul Kościuszki 82 (skrzyżowanie z Dworcową) z możliwością pracy zdalnej i elastycznymi godzinami pracy. Możliwość pracy również z Katowic!
 • Nasz budżet w tym projekcie jest od 60-140 zł/h, w zależności od kompetencji i doświadczenia. Chętnie poznamy twoją stawkę. Przewidziany jest wyjazd do Monachium na okres od dwóch tygodni do dwóch miesięcy w celu wdrożenia  oraz późniejsze kilkudniowe delegacje parę razy w roku.Wymagania

 • Język: niemiecki na poziomie B1+
 • Stack: JEE, Hibernate / JPA, JSF, PHP, Maven, Git, Jenkins, ETL tools, Scrum, Jira, confluence, BPEL / BPM. Serwer aplikacji typu jBoss albo Websphere, oraz dobrą znajomość relacyjnych serwerów danych (idealnie IBM DB2).
 • Doświadczenie: Mid/Senior (3-5 lat+)

.................

O NAS
Vm.pl wybił się ponad dekadę temu jako producent oprogramowania dla branży edukacyjnej i wydawniczej, ale 2 lata temu wypłynęliśmy na szerokie wody nearshoringu i z sukcesem pracujemy dla klientów zagranicznych z takich branż jak motoryzacja, e-commerce albo półprzewodniki, rozszerzając swoje kompetencje o kolejne technologie.

Jak najbardziej oferujemy standard korpo-benefitowy; home office, multisporty, ubezpieczenia, lekcje językowe (eng i de), xbox, darty, imprezy, grille, meetupy, szkolenia.

Nasi developerzy cenią sobie szczególnie bezstresowy klimat oraz niekorporacyjną atmosferę. Dużym atutem jest również pełna transparentność, a także realne możliwości wpływu na zasady funkcjonowania firmy oraz prowadzonych projektów.
Najogólniej rzecz biorąc, lubimy tu pracować i mamy możliwość wprowadzania zmian w firmie przy których każdemu się pracuje jeszcze lepiej. W vm.pl nie lubimy nadgodzin i cenimy równowagę pomiędzy pracą, a życiem prywatnym. Zachowanie balansu pomiędzy tymi dwiema sferami życia jest dla nas bardzo ważne.