Java + SAP Developer with German

Job description

SYSTEMA zapewnia klientom pełen zakres doradztwa IT w zakresie produkcji, aby lepiej obsługiwać procesy zachodzące w przedsiębiorstwie.

Do naszego wrocławskiego biura (w samym centrum miasta!) szukamy Java + SAP Developera, który będzie wspierał team z Niemiec.

Partnerem VM.PL jest SYSTEMA - firma, która od ponad 20 lat automatyzuje produkcję m.in. fabryk czołowych producentów półprzewodników. Spokojnie, nie wymagamy, abyś się na tym znał.

Twoje zadania:

  • Zdobywanie doświadczenia zawodowego w ramach globalnego zespołu, aby opracowywać, ulepszać, wdrażać i utrzymywać oprogramowanie.
  • Dotrzymywanie terminów projektu i szybkie rozwiązywanie problemów, aby zapewnić minimalne zakłócenia produkcji.
  • Rozszerzanie i dostosowywanie komponentów SAP Manufacturing w celu zwiększenia przepustowości sprzętu, dostarczenia danych do monitorowania procesu, wykrywania awarii, poprawy kontroli procesu i zmniejszenia kosztów produkcji na jednostkę.
  • Bycie częścią zespołu programistów w oddziale SAP.

Co oferujemy?

  • wynagrodzenie 90-140 PLN netto/h
  • podróże służbowe do malowniczego Drezna/Regensburga (wdrożenie na start + delegacje)
  • praca odbywa się w biurze VM.PL na ul Kościuszki 82 (skrzyżowanie z Dworcową) z możliwością pracy zdalnej i elastycznymi godzinami pracy
  • podpisujemy taki typ umowy, który wolisz
  • nowoczesne miejsce pracy w centrum miasta
  • NAUKĘ JĘZYKÓW JESZCZE PRZED STARTEM TWOJEGO ZATRUDNIENIA
  • i wszystkie benefity wypisane na grafice powyżej!

Requirements

  • Ukończone studia informatyczne
  • Rozumienie zasad produkcji high-tech
  • Duże doświadczenie w Java, JavaScript, HTML5, CSS i bazach danych
  • Znajomość SAP Fiori, UI5, HANA i/lub innych produktów SAP
  • Posługiwanie się językiem angielskim na poziomie B2 i niemieckim na poziomie B1
  • Posiadanie silnych umiejętności analitycznych, komunikacyjnych i interpersonalnych
  • Samodzielność przy wykonywaniu powierzonych zadań

Pytania?

Pisz lub aplikuj!

O NAS

VM.PL wybił się ponad dekadę temu jako producent oprogramowania dla branży edukacyjnej i wydawniczej, ale 2 lata temu wypłynęliśmy na szerokie wody nearshoringu i z sukcesem pracujemy dla klientów zagranicznych z takich branż jak motoryzacja, e-commerce albo półprzewodniki, rozszerzając swoje kompetencje o kolejne technologie.

Jak najbardziej oferujemy standard korpo-benefitowy; home office, multisporty, ubezpieczenia, lekcje językowe (eng i de), xbox, imprezy, grille, meetupy, szkolenia.

Nasi developerzy cenią sobie szczególnie bezstresowy klimat oraz niekorporacyjną atmosferę. Dużym atutem jest również pełna transparentność, a także realne możliwości wpływu na zasady funkcjonowania firmy oraz prowadzonych projektów. Najogólniej rzecz biorąc, lubimy tu pracować i mamy możliwość wprowadzania zmian w firmie przy których każdemu się pracuje jeszcze lepiej. W vm.pl nie lubimy nadgodzin i cenimy równowagę pomiędzy pracą, a życiem prywatnym. Zachowanie balansu pomiędzy tymi dwiema sferami życia jest dla nas bardzo ważne.