Java (future Salesforce) Developer

Job description


Vm.pl poszukuje Java Developera

 

Nasz partner z Düsseldorfu to team doświadczonych konsultantów SAP oraz Salesforce zaangażowanych w projektach na terenie całych Niemiec. Oferują oni możliwość długoletniej współpracy w charakterze przyszłego developera Salesforce oraz olbrzymią szansę szybkiego rozwoju w błyskawicznie rozwijającej się firmie. 


Salesforce jest jeden z wiodących i najszybciej rozwijających (średnio 3 aktualizacje w roku) się  CRM-ów opartych na rozwiązaniach chmurowych. Co więcej, praca w Salesforce oznacza możliwość obcowania z oraz wdrażanie najbardziej innowacyjnej technologii, a perspektywy rozwoju są wręcz nieograniczone.


Technologie/metodologie używane w projektach to: APEX, Visualforce, Jquery, Javascript, HTML5.0, SCRUM, Jira i wiele innych.


Możliwość pracy na start  w dwóch projektach z branży chemicznej i/albo spożywczej.


Requirements

Od ciebie oczekujemy że:


  • Jesteś doświadczonym Java Developerem (min. 3 lata komercyjnego doświadczenia)
  • Czujesz się równie mocny od strony Frontu
  • Chciałbyś zostać konsultantem Salesforce (firma zapewnia kilku-tygodniowe szkolenie)
  • Jesteś gotowy na pracę na terenie Niemiec (Okolice Frankfurta nad Menem albo Saksonia) przez 3 dni w tygodniu (docelowo będzie się to zmieniać, ale startujemy z takimi założeniami)
  • Mówisz bardzo dobrze w języku angielskim i/albo niemieckim
  • chciałbyś zarabiać do 190 PLN/h (netto na fakturze + VAT) i mieć możliwość podwojenia tej stawki w szybkim tempie!
  • Chcesz być częścią VM.PL (poczytaj o nas więcej tu: https://careers.vm.pl) i razem z nami pić z nami hektolitry kawy, grać w Quizzpy  i w ping ponga, uczyć się języków nie tylko programowania oraz tworzyć kod, który zmienia świat na lepsze.


Aplikuj już dzisiaj! Aplikuj na wczoraj! Aplikuj teraz!