Java Developer with German

Opis ofertyJeżeli temat Industry 4.0 oraz IoT jest dla ciebie fascynujący, dobrze trafiłeś/-aś!

 

Nasz partner, SYSTEMA, od ponad 20 lat automatyzuje produkcje m.in. w fabrykach czołowych producentów półprzewodników.

 

Z naszego biura we Wrocławiu nowy team Java Developerów, będzie wspierał team z Drezna w długoterminowym tworzeniu i implementacji systemu MES dla producenta podzespołów elektronicznych Bosh (i nie tylko). Chipy z Drezna będą  wykorzystywane w segmentach motoryzacji, smart home, i smart city, szeroko pojętego Internetu rzeczy.

 

Wymagania

  • Komercyjne doświadczenie +3 lata
  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego (B1+) i angielskiego
  • Dobra znajomość OOAD
  • Znajomośc relacyjnych baz danych ( Oracle SQL), Eclipse, JUnit, Jenkins, SVN, MES

 

  • 80% nowy kod + 5% maintenance + 5% spotkania + 10% dokumentacja 
  • Podróże służbowe do Drezna: 2 tygodnie na start + 1-2 dni w miesiącu po


O NAS 

Vm.pl wybił się ponad dekadę temu jako producent oprogramowania dla branży edukacyjnej i wydawniczej, ale 2 lata temu wypłynęliśmy na szerokie wody nearshoringu i z sukcesem pracujemy dla klientów zagranicznych z takich branż jak motoryzacja, e-commerce albo półprzewodniki, rozszerzając swoje kompetencje o kolejne technologie.

Jak najbardziej oferujemy standard korpo-benefitowy; home office, multisporty, ubezpieczenia, lekcje językowe (eng i de), xbox, darty, imprezy, grille, meetupy, szkolenia.

Nasi developerzy cenią sobie szczególnie bezstresowy klimat oraz niekorporacyjną atmosferę. Dużym atutem jest również pełna transparentność, a także realne możliwości wpływu na zasady funkcjonowania firmy oraz prowadzonych projektów. Najogólniej rzecz biorąc, lubimy tu pracować i mamy możliwość wprowadzania zmian w firmie przy których każdemu się pracuje jeszcze lepiej. W vm.pl nie lubimy nadgodzin i cenimy równowagę pomiędzy pracą, a życiem prywatnym. Zachowanie balansu pomiędzy tymi dwiema sferami życia jest dla nas bardzo ważne.