IT Sourcing i EB Specialist

Opis oferty

Jesteśmy (jeszcze) małym software housem ale rośniemy szybko i bardzo ważne jest dla nas aby dbać o fajną rekrutacje (Candidate Experience), dobrą atmosferę w pracy dla naszych pracowników oraz o tym żebyśmy byli widoczni na rynku pracy (Employer Branding - wewnętrzny i zewnętrznym).

Poszukujemy osobę chętną rozwijać się jako Sourcing i EB specialist w  prężnie rozwijającym się software housie we Wrocławiu. Szukamy osoby która będzie chciała dużo się nauczyć i wesprzeć Vm.pl w obszarach  rekrutacji, Employer Branding, i social media.

 

 

 

Wymagania

  • Dobry angielski (mocny B2 minimum)
  • znajomość j. niemieckiego albo chęć nauki.
  • kreatywność i samozaparcie

 

  • Doświadczenie w internetach i grafikach (adminowanie fan page, instagrama, robienie ładnych zdjęć,pisanie postów, ogarnianie tematów social media w całości, tworzenie i publikowanie ogłoszeń, reklama).

 

Najważniejszy jest zapał i chęć do nauki oraz rozwoju

Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem

 

p.s możliwość zatrudnienia na część etatu/ B2B/UoP/Umowa Zlecenie do dogadania

 

................

 

O NAS 

Vm.pl wybił się ponad dekadę temu jako producent oprogramowania dla branży edukacyjnej i wydawniczej, ale 2 lata temu wypłynęliśmy na szerokie wody nearshoringu i z sukcesem pracujemy dla klientów zagranicznych z takich branż jak motoryzacja, e-commerce albo półprzewodniki, rozszerzając swoje kompetencje o kolejne technologie.

Jak najbardziej oferujemy standard korpo-benefitowy; home office, multisporty, ubezpieczenia, lekcje językowe (eng i de), xbox, darty, imprezy, grille, meetupy, szkolenia.

Nasi developerzy cenią sobie szczególnie bezstresowy klimat oraz niekorporacyjną atmosferę. Dużym atutem jest również pełna transparentność, a także realne możliwości wpływu na zasady funkcjonowania firmy oraz prowadzonych projektów. Najogólniej rzecz biorąc, lubimy tu pracować i mamy możliwość wprowadzania zmian w firmie przy których każdemu się pracuje jeszcze lepiej. W vm.pl nie lubimy nadgodzin i cenimy równowagę pomiędzy pracą, a życiem prywatnym. Zachowanie równowagi pomiędzy tymi dwiema sferami życia jest dla nas bardzo ważne.