C# / .NET Developer (with German)

Job description

10-23 tys. net  + VAT (B2B)

Forma współpracy: UoP or B2B

50% new development + 25% maintenance + 25% documentation

Tech Stack:

C#, .NET 4.7.2, WinForms, DevExpress, MS SQL, Visual Studio 2019, AzureDevOpsServer, Git


Poszukujemy developerów posługujących się językiem niemieckim do projektu dla naszego klienta, w którym będziemy rozwijać i utrzymywać aplikację wspierającą obsługę warsztatów samochodowych.


Werbas, jako neutralny i niezależny dostawca oprogramowania, oferuje swoim klientom szeroki dostęp do np. różnych platform handlowych dostawców części, czy systemów obliczeniowych uszkodzeń. W sumie zapewnia połączenie z ponad 250 systemami. Oferta dla ponad 3500 klientów jest ciągle rozwijana.


Dzięki uczciwemu, przejrzystemu i niezawodnemu sposobowi pracy tworzone są zestawy rozwiązań i produktów dla klientów, które odciążają rutynowe czynności, upraszczają procesy robocze i tym samym oferują wyraźną wartość dodaną. Oprogramowanie i usługi są zawsze narzędziami zwiększającymi efektywność procesów. Dzięki tym rozwiązaniom i usługom programistycznym oferujemy konkretną pomoc w codziennej pracy w warsztatach, firmach usługowych i salonach samochodowych.


Requirements

  • komercyjne doświadczenie w .NET +3 lata
  • chęć do pracy przy długotrwałym projekcie
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych (połączonych ze zwiedzaniem, bo dlaczego nie?)
  • znajomość niemieckiego na poziomie B2


................

 

O NAS 

Vm.pl wybił się ponad dekadę temu jako producent oprogramowania dla branży edukacyjnej i wydawniczej, ale 3 lata temu wypłynęliśmy na szerokie wody nearshoringu i z sukcesem pracujemy dla klientów zagranicznych z takich branż jak motoryzacja, e-commerce albo półprzewodniki, rozszerzając swoje kompetencje o kolejne technologie.

Jak najbardziej oferujemy standard korpo-benefitowy; home office, multisporty, ubezpieczenia, lekcje językowe (eng i de), ping pong, owoce, lodówka z fit jedzeniem, imprezy, grille, meetupy, szkolenia.

Nasi developerzy cenią sobie szczególnie bezstresowy klimat oraz niekorporacyjną atmosferę. Dużym atutem jest również pełna transparentność, a także realne możliwości wpływu na zasady funkcjonowania firmy oraz prowadzonych projektów. Najogólniej rzecz biorąc, lubimy tu pracować i mamy możliwość wprowadzania zmian w firmie, przy których każdemu się pracuje jeszcze lepiej. W VM.PL nie lubimy nadgodzin i cenimy równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym. Zachowanie balansu pomiędzy tymi dwiema sferami życia jest dla nas bardzo ważne.