C++ Developer

Opis oferty


Jeżeli temat Industry 4.0 oraz IoT jest dla ciebie fascynujący, dobrze trafiłeś/-aś!

 

Nasz partner, SYSTEMA, od ponad 20 lat automatyzuje produkcje m.in. w fabrykach czołowych producentów półprzewodników.

 

Z naszego biura we Wrocławiu nowy team C++ Developerów, będzie wspierał team z Drezna w długoterminowym tworzeniu i implementacji systemu MES dla producenta podzespołów elektronicznych INFENION (i nie tylko).

Wymagania

C++ Developer Team Lead with German 

&

C++ Developer (Mid/Senior) with German and/or English

 

 

90-140 PLN/h

 

 

  • Stack: C++ albo inny język programowania wysokiego poziomu + doświadczenie w MES, Oracle (albo ADABAS), Python, MS Visual Studio
  •  
  • 80% nowy kod + 5% maintenance + 5% spotkania + 10% dokumentacja
  •  
  • Podróże służbowe do Drezna: 2 tygodnie na start + 1-2 dni w miesiącu po

 

.................

 

O NAS 

Vm.pl wybił się ponad dekadę temu jako producent oprogramowania dla branży edukacyjnej i wydawniczej, ale 2 lata temu wypłynęliśmy na szerokie wody nearshoringu i z sukcesem pracujemy dla klientów zagranicznych z takich branż jak motoryzacja, e-commerce albo półprzewodniki, rozszerzając swoje kompetencje o kolejne technologie.

Jak najbardziej oferujemy standard korpo-benefitowy; home office, multisporty, ubezpieczenia, lekcje językowe (eng i de), xbox, darty, imprezy, grille, meetupy, szkolenia.

Nasi developerzy cenią sobie szczególnie bezstresowy klimat oraz niekorporacyjną atmosferę. Dużym atutem jest również pełna transparentność, a także realne możliwości wpływu na zasady funkcjonowania firmy oraz prowadzonych projektów. Najogólniej rzecz biorąc, lubimy tu pracować i mamy możliwość wprowadzania zmian w firmie przy których każdemu się pracuje jeszcze lepiej. W vm.pl nie lubimy nadgodzin i cenimy równowagę pomiędzy pracą, a życiem prywatnym. Zachowanie balansu pomiędzy tymi dwiema sferami życia jest dla nas bardzo ważne.