Senior Java Developer with German - Automotive

Opis oferty

90-140 PLN/h netto B2B

ok. 10 000 - 16 500 PLN/msc brutto UoP60% new code + 40% bugfixing / maintenance + 0% biurokracji

 

Tech Stack:

Java 8/JEE, Maven/Ant, jBoss/Tomcat, Hibernate, Spring, MS SQL, SonarQube, Groovy, Git, HTML5/JavaScript

Continuous Integration Process + shift z monolitu na mikroserwisyPracując w projekcie dla naszego partnera Carano (Berlin) będziesz agilowo rozwijał produkty SaaS dla leasingu pojazdów (do 25 000, łącznie ponad 150 000 pojazdów), e-mobilności i udostępnianiu samochodów firmowych.


Easy+ jest rozwiązaniem online, które w jednym narzędziu umożliwia wdrożenie całej strategii zakupowej pojazdów. Jest to innowacyjny i kompleksowy projekt, w którym każdy moduł może być całkowicie dostosowany do potrzeb biznesu.

Portal selekcjonuje najlepszą ofertę, uwzględniając całkowity koszt posiadania, parametry obliczeniowe oraz specyfikę danego kraju. Od aplikacji do dostawy, zautomatyzowany przepływ pracy kontroluje cały proces zaopatrzenia i usprawnia pracę i komunikacje wszystkich zaangażowanych stron : kierowców, floty, zakupów, firm leasingowych oraz dealerów pojazdówWymagania

  • Doświadczenie komercyjne (Java / JEE) w dużych kompleksowych projektach (+5 lata)
  • zaawansowana znajomość Java / JEE + Hibernate
  • zdolność do szybkiego uczenia, pasja do kompleksowych wyzwań programistycznych
  • zaawansowana znajomość j. niemieckiego
  • gotowośc do podróży do Berlina (2Xmiesiąc po 1-2 dni) + wstępne wdrożenie (do 2 miesięcy z przerwami)

 

................

 

O NAS 

Vm.pl wybił się ponad dekadę temu jako producent oprogramowania dla branży edukacyjnej i wydawniczej, ale 2 lata temu wypłynęliśmy na szerokie wody nearshoringu i z sukcesem pracujemy dla klientów zagranicznych z takich branż jak motoryzacja, e-commerce albo półprzewodniki, rozszerzając swoje kompetencje o kolejne technologie.

Jak najbardziej oferujemy standard korpo-benefitowy; home office, multisporty, ubezpieczenia, lekcje językowe (eng i de), xbox, darty, imprezy, grille, meetupy, szkolenia.

Nasi developerzy cenią sobie szczególnie bezstresowy klimat oraz niekorporacyjną atmosferę. Dużym atutem jest również pełna transparentność, a także realne możliwości wpływu na zasady funkcjonowania firmy oraz prowadzonych projektów. Najogólniej rzecz biorąc, lubimy tu pracować i mamy możliwość wprowadzania zmian w firmie przy których każdemu się pracuje jeszcze lepiej. W vm.pl nie lubimy nadgodzin i cenimy równowagę pomiędzy pracą, a życiem prywatnym. Zachowanie balansu pomiędzy tymi dwiema sferami życia jest dla nas bardzo ważne.