Customer Success Manager

Ihre Aufgaben

Poszukujemy osoby na stanowisko Customer Success Manager, która wspomoże nasz zespół Delivery w dostarczaniu jakościowych produktów i usług dla naszych klientów.

Zobacz jak wygląda u nas ta rola! Obejrzyj filmik i poznaj Mariusza, który jest jednym z naszych CSM'ów :)

Jeśli chciałbyś mieć:

  • samodzielne stanowisko, na którym będziesz odpowiedzialny za kontakt pomiędzy VM.PL, zespołami deweloperskimi a klientem,
  • dużą szansę do rozwoju w szybko, ale organicznie rosnącym software housie,
  • możliwość dużego wpływu na finalny wygląd projektów naszych klientów,
  • okazję do współpracy z niemieckimi firmami, podczas której poznasz inną kulturę i zdobędziesz nowe biznesowe kontakty

i nie boisz się takich obowiązków, jak:

  • zarządzanie portfolio projektowym oraz bycie głównym punktem kontaktowym w relacjach z zespołem wewnętrznym i klientem,
  • proponowanie, wprowadzanie i realizowanie efektywnych metodologii pracy, np. Agile,
  • rozszerzanie oferty usług świadczonych naszym klientom,
  • zapewnianie jakości i terminowości zadań,

oraz:

  • znasz angielski i niemiecki na poziomie C1,
  • masz co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży IT w firmie do 100-150 osób (mile widziane projekty nearshoringowe) jako developer, tester, Project Manager albo Scrum Master
  • posiadasz umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • jesteś gotowy do podróży służbowych i posiadasz prawo jazdy kategorii B
  • lubisz rozwiązywanie ciekawych wyzwań projektowych z dbaniem o wysoką jakość

to proponujemy:

  • rozwój w zakresie prowadzenia projektów IT,
  • stałą i bezpośrednią współpracę z Zarządem oraz wsparcie z jego strony na każdym korku,
  • ścisłą współpracę z polskimi i niemieckimi klientami,
  • wyjazdy do siedzib klientów, gdzie nawiążesz nowe znajomości biznesowe,
  • umowę o pracę, B2B, zlecenie - co wolisz,
  • pracę w biurze VM.PL przy Kościuszki 82 (samo centrum, obok Dworca PKP) lub zdalnie
  • utrwalanie języków w trakcie pracy
  • MultiSport, Luxmed, ubezpieczenie NNW
  • imprezy integracyjne, szkolenia, meetupy, konferencje
  • budżet na rozwój i integracje w zespołach projektowych
  • sprzęt: laptop, dodatkowy monitor, służbowy telefon, słuchawki, akcesoria
  • nowoczesne służbowe auta na czas delegacji (Skoda Kodiaq i Skoda Superb)
Wpadnij na naszego Facebooka, aby zobaczyć, jak fajni jesteśmy 🤪

Ihr Profil

• Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży IT

• Znajomość języka angielskiego i niemieckiego na poziomie min. C1

• Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

• Gotowość do cyklicznych podróży służbowych i prawo jazdy kat. B