Dołącz do nas!

Aktualne oferty pracy

C# Desktop Developer
IT
Full-Stack Developer with German
IT
Full-Stack Developer
IT
Java Developer with German - FinTech
IT
Full-Stack Java Developer with German - FinTech
IT
Java Developer with German
IT
Senior C++ Developer
IT
.NET Developer with German
IT
Front-end Developer with German - Lottery
IT
Front-end Developer with German
IT
PHP Developer with German
IT
SAP ME/MII Consultant (with Java)
IT
SAP Consultant
IT
SAP VIM Consultant
IT
Customer Success Manager
IT
Senior Business Development Manager
Sales
Office Assistant with German
Other

Przekonaj się sam, co u nas słychać!

Nasze wartości

Stawiamy na uczciwość i rzetelność informacji

W czasach kiedy wszyscy piszą, że są Agile i wspierają work-life balance, my wracamy do pierwotnych wartości. Nigdy nie przypuszczalibyśmy, że coś takiego, jak uczciwość i rzetelność informacji, będzie naszym wyróżnikiem. To nasi pracownicy i kandydaci zwrócili uwagę, że znacząco odróżniamy się od innych firm w tych aspektach. 

Jesteśmy transparentni

Mówimy prawdę o projektach, do których Cię zapraszamy. Poznajesz plusy i minusy pracy nad nimi, abyś wiedział, co Cię czeka po rozpoczęciu. Nasi rekruterzy są szczerzy i nie “sprzedają” oferty. Jesteśmy też równi. Wszyscy. Każdy ma pełny dostęp do informacji o kondycji firmy i ma wpływ na jej funkcjonowanie. Zarząd jest otwarty na rozmowy i propozycje, a każde pytanie traktuje serio.

Szczery feedback

Jesteśmy na niego otwarci i sami go udzielamy. Jest ku temu wiele okazji - wspólne śniadanie w kuchni, firmowy lunch, czy kwartalne spotkania z CEO, Łukaszem, na których oceniamy działanie VM.PL. Już podczas procesu rekrutacyjnego doświadczysz tego, że feedback jest szczery, zawsze.

Fajna atmosfera i zaangażowanie w projekty

Bardzo ważna jest dla nas luźna atmosfera, którą wywołujemy najczęściej przez śmiech. Oprócz tego w przerwie od pracy możesz pograć na Xboxie albo w ping ponga i przegadać swój projekt. Czujemy się odpowiedzialni za projekty i przez to bardzo zaangażowani. Cykliczne delegacje do klientów pozwalają nam jeszcze bardziej zbliżyć się do realizacji postawionych sobie celów.

Długie relacje i ciągły rozwój

Stawiamy na długą współpracę. Zarówno z klientami, jak i między sobą, w VM.PL. Osiągamy to poprzez wymienione wyżej wartości i odpowiednie dobranie projektu do pracownika. Dowodem na to jest niska rotacja, wysoki współczynnik poleceń (NPS - Net Promoter Score), a także fakt, że dużo osób zostało u nas zatrudnionych z polecenia.

Benefity

Międzynarodowe projekty

W VM.PL masz szansę na zdobycie doświadczenia w projektach wykraczających poza granice Polski. Niektóre stanowiska wiążą się z podróżami służbowymi, podczas których będziesz miał okazję nabyć umiejętności biznesowe w kontakcie z klientem i zagranicznym zespołem.

Wsparcie managementu

Każdy z projektów ma dedykowanego Customer Success Managera, którego rolą jest opieka nad klientem, projektem, a co za tym idzie, deweloperami. Dba o komunikację, wspiera przy wprowadzaniu nowych rozwiązań i stara się wypracować rozwiązania, które usatysfakcjonują zarówno klienta, jak i zespół.

Naukę języka w praktyce

Jeszcze przed podjęciem pracy będziesz rozmawiać z klientem w języku obcym, aby poznać projekt. Późniejsza codzienna praca to kontakt z zespołem i praktyczne utrwalanie umiejętności językowych. Jeśli będziesz czuł taką potrzebę, możesz uczyć się niemieckiego lub angielskiego w godzinach pracy - za darmo. Kładziemy również nacisk na poznanie różnic kulturowych między nami, a krajami klientów.

Elastyczne godziny pracy

Biuro otwarte jest długo. Możesz przyjść i wyjść, o której chcesz. Najważniejsze, abyś był w pracy w tzw. core hours, czyli w godzinach pracy klienta. Poza tym nasza przestrzeń jest super i lubimy tu przebywać. Jednak niektóre z naszych projektów pozwalają nawet na 100% pracy zdalnej!

Standardowe dodatki

Wiemy, że niektóre benefity są potrzebne do otrzymania pewnego standardu. Multisport, opieka medyczna Luxmed, możliwość pracy na home office, wspólne lunche, owoce, lodówka pełna zdrowego jedzenia, napoje… Mamy wszystko!

VM-ersi o pracy u nas

Poznaj VM.PL, poznaj nas.

Zespół rekruterów

To z nami będziesz w kontakcie :)

Justyna Nycz
justyna.nycz@vm.pl // tel. 661 648 794
Patryk Sochan
patryk.sochan@vm.pl // tel. 692 493 105